אחזקת גינות

גינה היא חלק מהבית שכיף להשתמש בו... לנוח בצל ענפי העצים, לשחק בכדור או לרוץ בדשא, לארח ולקיים מסיבות לילדים, או סתם לפתוח דלת ולהעיף מבט בירוק הירוק הזה... עם זאת, כולנו יודעים שגינה דורשת הרבה תחזוקה. רובינו לא מצליח למצוא את הזמן והשלווה הדרושים על מנת להשקיע באופן קבוע מספיק זמן בתחזוקת הגינה, וכך הופכת פיסת גן העדן הקטנה שלנו לבליל של צמחים זרוקים שבקושי מחזיקים מעמד, עשבייה גבוהה או דשא שרוף, וצעצועי ילדים חצי קרועים מפוזרים בכל פינה.

ואפילו אם אנחנו יכולים למצוא את השעה שעתיים בשבוע לתחזוקת הגינה (בהנחה שההשקיה היא אוטומטית וכל מה שנשאר הוא לגזום את השיחים והעצים, לכסח את הדשא, לנקות ולסדר, לבדוק שכל הצמחים מרגישים טוב, וכולי...), לא

תמיד אחזקת הגינה היא הדרך המועדפת לבילוי זמן פנוי. וגם אם כן, לא פעם קורה שהגינה מציבה אתגרים בפני בעליה, שיש צורך במומחה על מנת לפענח אותם (למשל, צמחים או עצים שבריאותם נפגעת).

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! צוות המקצוענים של אגפנטוס מספקים שירות אחזקת גינות מקצועני – לכל גינה, ובכל גודל. האחזקה יכולה לכלול את כל מה שהגינה צריכה – החל מהשקיה קבועה וגיזום, וכלה בהחלפת צמחים ועיצוב מחודש במידת הצורך.

צוות אגפנטוס יגיע אל הגינה בימים ובשעות שנקבעו מראש, יטפל בה ויפנק את הצמחים, יבדוק כל מרכיב בגינה וישמח להמליץ על שיפורים או תוספות שיקלו על התחזוקה או יהפכו את הגינה למוצלחת יותר עבורכם.

בנוסף, נשמח לייעץ, להמליץ וגם לבצע פעולות תחזוקה קבועות כמו דישון, טיפול במזיקים בגינה, הדברת עשבים, ועוד.

צוות אגפנטוס יאפשר לכם הנאה רבה מגינה מתוחזקת ומטופחת, וישחרר אתכם מהצורך בהשקעת שעות הפנאי המועטות שלכם בתחזוקת הגינה. התקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ ללא התחייבות!